آرایشی جانان

فروشگاه آرایشی و بهداشتی جانان

فروشگاه جانان یک مجموعه که واردکننده محصولات آرایشی و بهداشتی اورجینال از دبی و ترکیه هست که به صورت تک و عمده کار می کند.

تمامی محصولات معرفی شده در فروشگاه جانان به طور مستقیم از طریق تولیدکنندگان، وارد کنندگان و یا نمایندگان رسمی آنها تامین و تقدیم شما می گردد و هرگز محصول کارکرده، بدون تاریخ و یا تقلبی با عناوین درجه یک و… در این فروشگاه عرضه نشده و نخواهد شد. اگر به تازگی با ما آشنا شده اید نگران نباشید، شما می توانید از 10 روز مهلت عودت داده و وجه پرداختی را به طور کامل ظرف 24 ساعت کاری دریافت نمایید.

عودت

شرایط عودت :

شرایط عودت با توجه به اینکه اطمینان از سالم بودن هر کالای خریداری شده نیاز به زمان دارد، محصولات خریداری شده از فروشگاه جانان براساس شرایط زیر تا 10 روز قابل استرداد وجه و یا تعویض می باشد، پس از باز شدن بسته بندی محصول خریداری شده، مشخص گردد که محصول دچار مشکلات فنی، مستعمل و یا اختلال در کارکرد باشد، محصول خریداری شده فاسد و یا تاریخ گذشته باشد، محصول خریداری شده با محصول نمایش داده شده در فروشگاه دارای مغایرت باشد، بدیهی است رنگ محصولات در نمایشگرهای مختلف، متفاوت خواهد بود به همین دلیل مغایرت رنگ در صورتی که در یک خانواده رنگ (به عنوان مثال قرمز و سرخابی) باشد مشمول شرایط فوق نخواهد شد.

لازم به ذکر است در برخی موارد احتمال تغییرات جزئی در نوع و رنگ بسته بندی محصولات این حوزه، بنابه سیاستهای بازاریابی شرکتهای تولیدکننده و همچنین ایجاد تنوع، وجود دارد که این امر اجتناب ناپذیر است، اما ما به شما این اطمینان را می دهیم که سفارش ارسالی دقیقا محصول انتخاب شده از جانب شما و تولیدی برند مد نظر خواهد بود.

ضمانت اصالت

ضمانت اصالت کالا :

تمامی محصولات معرفی شد در فروشگاه جانان مستقیم از طریق تولیدکنندگان، واردکنندگان و یا نمایندگی های رسمی آن ها تامین و تقدیم شما می گردد و هرگز محصول کارکرده، بدون تاریخ و یا تقلبی با عناوین درجه یک و… در این فروشگاه عرضه نشده و نخواهد شد. اگر به تازگی با ما آشنا شده اید نگران نباشید، شما می توانید از 10 روز مهلت عودت که شرایط آن به طور کامل در هایلایت کانال فروشگاه یا در صفحه درباره ما با عنوان شرایط عودت درج شده استفاده کرده و در صورت وجود هر گونه مشکل، مطابق بندهای شرایط عودت، سفارش خود را عودت داده و وجه پرداختی را به طور کامل ظرف 24 ساعت کاری دریافت نمایید.

مجموعه جانان در زمینه عرضه مشتری مداری و برقراری ارتباط طولانی مدت با مخاطبان را اتخاذ نموده است.

فروش کالاهای جعلی ممکن است در کوتاه مدت حاشیه سود قابل توجهی را عاید فروشنده نماید ولی مطمئنا این روند کوتاه مدت خواهد بود. سفارش های پردازش شده در این فروشگاه، گواه رضایت و اعتماد شماست. از اعتماد شما سپاسگزاریم.